Daistana skundai

UAB „Daistana“ įmonė, įsikūrusi laikinojoje sostinėje, Kaune, veiklą vykdo nuo 1998 metų. „Daistana“ specializuojasi virtuvės baldų gamyboje, taip gamina spintas su slankiojančiomis durimis bei įvairiausius kieto tipo baldus. Įmonė stengiasi kiekvieną klientą aptarnauti kuo galima geriau ir po suteiktų baldų gaminimo paslaugų palikti juos laimingus ir patenkintus.

Vienas iš įmonės vertybių yra klientai, todėl „Daistana“ visada stengiasi, kad visi jos klientai ir pirkėjai būtų patenkinti virtuvės ar kitais pagamintais baldais, kadangi laimingi klientai – sėkmingas verslas.

Jei Jūs turite skundų, nusiskundimų ar komentarų apie „Daistana“ produkciją, paslaugas ar personalą, visada esate laukiamas išsakyti savo nuomonę mums elektroniniu paštu info@daistana.lt. Kiekvienas komentaras, pasiūlymas ar nusiskundimas motyvuoja įmonę judėti į priekį, gerinti paslaugų ir produktų kokybę. „Daistana“ atsižvelgia į visus konstruktyvius komentarus, pasiūlymus ar skundus. Todėl jūsų atsiliepimai tiek teigiami, tiek neigiami padeda mums ir toliau kryptingai judėti į priekį ir išlikti vienais geriausiais baldų gamintojais Lietuvoje.

Sulaukiami „Daistana“ skundai ir vertinimai suteikia galimybę pamatyti, kaip mūsų produktus ir paslaugas mato patys klientai, o tai yra vienas geriausių rodiklių, norint gerinti paslaugos kokybę. Įmonė siekia, kad gaminami pagal užsakymą virtuvės baldai, spintos su slankiojančiomis durimis ir kiti gaminami baldai būtų tik aukščiausius kokybės ir klientai jais būtų patenkinti bei naudotųsi ilgą laiką tarpą.

Jei turite pasiūlymų ar norite išreikšti savo nuomonę apie UAB „Daistana“ paslaugas ar produkciją rašykite elektroniniu paštu info@daisana.lt ir įmonė tikrai sureaguos bei atsakys į jūsų atsiųstą komentarą, pasiūlymą ar skundą.