Spintos stumdomomis durimis

Skirtingai nuo įprastų korpusinių spintų su varstomomis durimis, spintų su stumdomosiomis durimis konstrukciją galima atskirstyti į dvi dalis - lentynų sistemą ir durų sistemą. Pagal pasirinktas medžiagas, plokštės sujungimo būdą galėsite spręsti apie konstrukcijos patikimumą. Atkreipkite dėmesį į durų sistemų kokybę.

Spintos stumdomomis durimis                                                     
Durys su aliuminiu profiliu                        Durys su plieniniu profiliu

Pagal tai, kur tenka pagrindinis durų svoris, slankiojančių durų sistemas galima suskirstyti į pakabinamas ir pastatomas.

Pigesnis stumdomųjų durų variantas - durys iš laminuotos MDP ir mechanizmo. Tada nereikalingi profiliai, kurie padidina durų kainą. Tačiau čia koją pakiša sunkio jėga: jei durys kabinamos, stipriai apkraunamas spintos viršus , kuris ilgainiui dali išlinkti. Jei durys pastatomos, tendenciją išsiriesti turi pačios stumdomos durys.

Rimtesnės sistemos yra tos, kur plokštė apkaustyta profiliais. Tai pastatoma slankiojančių durų sistema. Durys susideda iš profilių, durų užpildo, ratukų. Pagal pastarųjų kokybę galima spręsti apie sistemos kokybę. Stumdomoms durims įrėminti naudojami aliuminiai ir plieniniai profiliai. Pirmųjų pranašumas yra tvirtumas, stabilumas, kas leidžia jas naudoti ne tik durų, bet ir pertvarų gamyboje, antrųjų - kaina.

Siūlome  stumdomas duris su aliuminio arba plieniniu profiliu. Iš karto norėtume pažymėti, kad abejose sistemose naudojami tie patys užpildai, t.y. laminuota MDP, veidrodis, stiklas, plastikas, "ratanas", ar jų kombinacijos. Esminis skirtumas yra tame, kad plieninėje sistemoje iš blogos durų pusės matosi ratukai, kas neleidžia į jas dėti skaidraus stiklo bei naudoti šias duris kaip pertvaras. Veidrodį mes siūlome 6 spalvų: sidabras (paprastas), rudas (bronza), pilkas, mėlynas, žalias, senas auksas. Iš vidaus veidrodis apklijuojamas apsaugine plėvele. Stiklo raštą ir spalvą parenkame individualiai.

 

      Aliuminio uždaras profilis                 Aliuminio atviras profilis               Plieno profilis           

 <<Atgal