Virtuvės baldai Kaune ir Vilniuje | Kokybė | Kaina

Esate išrankus? Ieškote virtuvės baldų, kurie tiksliai atitiktų Jūsų gyvenimo būdą? Mes pagaminsime juos Jums. Kodėl mes?..
Čia pristatome tik labai mažą dalį mūsų pagamintų baldų. Tai nėra standartiniai virtuvės baldai. Tiesiog, neišvydę Jums tinkamo sprendimo, kreipkitės. Esame tikri, išeitį rasime.

Virtuves baldai Vilnius
Klasikiniai virtuvės baldai>>

virtuves baldai kaune
Modernūs virtuvės baldai>>

Virtuvė – tai patalpa, kurioje mes visi būname labai dažnai. Šeimininkavimas virtuvėje turi teikti malonumą kiekvieną dieną. O tas, kuriam kasdien suktis virtuvėje yra rutina ir iki gyvo kaulo įgrisusi pareiga, supras, kad patogioje ir praktiškoje virtuvėje valgio ruošimas gali virsti maloniu užsiėmimu.

protingai sukurti virtuvės baldai                                                        

Dauguma žmonių mano, kad virtuvės baldų pirkimas yra pakankamai stambi investicija, nes lygina virtuvės baldus su naujo automobilio įsigijimu. Kas šiais laikais važinėja tuo pačiu automobiliu 15 metų iš eilės? O tai vidutinis virtuvės baldų tarnavimo laikas. Ir kas kiekvieną mėnesį po savaitę praleidžia automobilyje? Tai orientacinis virtuvės baldų eksploatavimo laikas per mėnesį. Pasvarstykite ir pabandykite įsivaizduoti kaip tūrėtų atrodyti naujas automobilis po 15 metų intensyvaus eksploatavimo.
Tačiau, toks palyginimas, taip pat kelia ir naujų klausimų.

Kokius reikalavimus keltume naujam automobiliui, jei juo važinėtume tiek ilgai ir ruoštumėmės naudoti taip intensyviai? Ar ne per mažai mes tikimės iš naujos virtuvės baldų? Jei taip, tai į ką būtina pirmiausia atsižvelgti?

virtuves baldai

Kokybiški virtuvės baldai pasižymi ne tik ilgalaikiškumu, bet ir patraukliu dizainu, todėl stengiamės, kad kiekvienam klientui pagaminami baldai atitiktų šiuos du svarbius kriterijus. Jauki ir patraukli virtuvė - vienas svarbiausių namų elementų. Virtuvėje kiekvienas iš mūsų praleidžia nemažai laiko, todėl svarbu, kad ši patalpa būtų maloni.

Daistana virtuvės baldai gaminami pagal individualius užsakymus, kadangi tai suteikia galimybę pritaikyti juos taip, kad jie idealiai atitiktų virtuvės kambario išmatavimus.

Susisiekite su mumis jau dabar ir aptarkime Jūsų naujos virtuvės projektą. Mes patarsime Jums, kokia virtuvė būtų patogi, kokios spalvos derėtų ir koks išplanavimas atitiktų Jūsų poreikius.

Kiekvienuose namuose virtuvė yra ypatinga vieta. Čia kiekvieną dieną ruošiame maistą, pusryčiaujame, pietaujame ar vakarieniaujame. Čia dažnai priimame užsukusius arbatos ar pokalbiui prie gardaus puodelio kavos.

Visa tai parodo kokia reikšminga vieta jūsų namuose yra  virtuvė, o patogūs, kokybiški, tvirti virtuvės baldai – virtuvės, kaip erdvės, kaip darbo , kaip poilsio vietos, pagrindas. Pagrindas – sukuriantis jaukumą, pagyvinantis būstą. Praleisti laiką  patogiai išplanuotoje virtuvėje – didelis malonumas ir komfortas. Skoningai parinkti virtuvės baldai neatpažįstamai pakeičia pačią virtuvę , prideda šarmo namams.

Virtuvės baldų gamintojas Daistana pagal individualius poreikius suprojektuos ir pagamins jums tinkamiausius baldus. Atsižvelgs į virtuvės dydį, namų stilių, biudžetą, kitus jūsų lūkesčius, patars visais klausimais dėl pačių baldų, patogumo jais naudotis. Pagamins virtuvės baldus tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus, viskas priklauso nuo norų, poreikių, suplanuoto biudžeto. Paslaugos teikiamos ne tik didžiuosiuose miestuose, bet ir mažesniuose miesteliuose. Naujai pagaminti baldai jums pageidaujant bus pristatyti į jūsų namus ir tinkamai surinkti profesionalių specialistų.

Kodėl jums reikėtų rinktis Daistana baldų gamintojus?

Gaminami baldai yra aukštos kokybės, todėl tarnauja daug metų ir per tą laiką išlaiko puikią išvaizdą.

 Naudodami tik geras ir geriausias medžiagas, furnitūrą, gamybos technologijas gauname geriausią galutinį rezultatą.

Siekiame išpildyti visus kliento norus, o pasiektas rezultatas su kaupu pateisina visus užsakovo lūkesčius.

Be to, kad gaminami baldai yra kokybiški, mes gebame prisitaikyti prie jūsų suplanuoto biudžeto, kurį skirsite virtuvės baldams.

daistana virtuves baldai

 

Kaip išsirinkti virtuvės baldus?
Virtuviniai baldai yra svarbi jūsų namų dalis, todėl būtina atsakingai pasirinkti norimą baldų išplanavimą, 
funkcionalumą bei išdėstymą. Reikia suprasti, kad baldai perkami ilgam laikui, ne metams ar dviems, jie turi 
būti ilgaamžiai, todėl būtina gerai pasirinkti tinkamą variantą. Valgomojo kambario baldai turi būti 
pritaikomi atsižvelgiant į jūsų namų bendrą interjerą ir dizainą. Jei namuose vyrauja modernus stilius, 
virtuvės baldai taip pat turėtų būti parinkti modernūs, jei dominuoja klasikinis stilius, virtuvės zonoj taip pat 
tai turėtų atsispindėti .
Jei virtuvės erdvė yra nedidelė, nerekomenduojama rinktis masyvius baldus, kadangi jie dar labiau sumažins 
erdvę. Tokiu atveju geresnis pasirinkimas – šviesesnių atspalvių ir mažesnių gabaritų baldai, taip sutaupysite 
vietos virtuvės kambaryje. Jei virtuvės zona yra didelė – atsiranda kur kas daugiau laisvės kūrybai, o baldai 
gali būti įvairesni, mažiau suspausti ir turintys daugiau funkcinių zonų, taip pat savyje talpinantys daugiau 
turinio (indų, maisto produktų, buitinės technikos, kitų daiktų).
Planuojant virtuvės baldų išplanavimą, reikėtų apgalvoti apie šias baldų zonas: maisto laikymo, indų 
laikymo, maisto paruošimo, valgymo. Gerai apmąsčius visų zonų vietas, galima pagaminti itin patogius 
virtuvės baldus. O ruošti pusryčius, pietus ar vakarienę patogioje virtuvėje – pats didžiausias malonumas!
Mes galime jums padėti suprojektuoti norimus virtuvės baldus, atsižvelgiant į patogų funkcinių zonų 
išdėstymą. Daistana projektuotojai dar prieš gamybos procesą paruoš jums virtuvės baldų projektą, 
kuriame bus įvertintos visos baldų zonos ir jų funkcionalumas.
Jei turite neatsakytų klausimų, abejonių ar negalite apsispręsti dėl baldų gaminimo, mes galime  jums 
padėti. Suteiksime profesionalią konsultaciją visais klausimais, kurie susiję su baldų gamybos procesu, 
parinkimu, dizainu, spalvomis. Virtuvės baldai  Daistana pristatomi ne tik Vilniuje ir Kaune, bet ir visoje 
Lietuvoje. Susisiekite su mumis jau dabar ir aptarkime jūsų naują virtuvės baldų projektą!

Kaip išsirinkti virtuvės baldus?

Virtuviniai baldai yra svarbi jūsų namų dalis, todėl būtina atsakingai pasirinkti norimą baldų išplanavimą, funkcionalumą bei išdėstymą. Reikia suprasti, kad baldai perkami ilgam laikui, ne metams ar dviems, jie turi būti ilgaamžiai, todėl būtina gerai pasirinkti tinkamą variantą. Valgomojo kambario baldai turi būti pritaikomi atsižvelgiant į jūsų namų bendrą interjerą ir dizainą. Jei namuose vyrauja modernus stilius, virtuvės baldai taip pat turėtų būti parinkti modernūs, jei dominuoja klasikinis stilius, virtuvės zonoj taip pat tai turėtų atsispindėti .

Jei virtuvės erdvė yra nedidelė, nerekomenduojama rinktis masyvius baldus, kadangi jie dar labiau sumažins erdvę. Tokiu atveju geresnis pasirinkimas – šviesesnių atspalvių ir mažesnių gabaritų baldai, taip sutaupysite vietos virtuvės kambaryje. Jei virtuvės zona yra didelė – atsiranda kur kas daugiau laisvės kūrybai, o baldai gali būti įvairesni, mažiau suspausti ir turintys daugiau funkcinių zonų, taip pat savyje talpinantys daugiau turinio (indų, maisto produktų, buitinės technikos, kitų daiktų).

Planuojant virtuvės baldų išplanavimą, reikėtų apgalvoti apie šias baldų zonas: maisto laikymo, indų laikymo, maisto paruošimo, valgymo. Gerai apmąsčius visų zonų vietas, galima pagaminti itin patogius virtuvės baldus. O ruošti pusryčius, pietus ar vakarienę patogioje virtuvėje – pats didžiausias malonumas!

Mes galime jums padėti suprojektuoti norimus virtuvės baldus, atsižvelgiant į patogų funkcinių zonų išdėstymą. Daistana projektuotojai dar prieš gamybos procesą paruoš jums virtuvės baldų projektą, kuriame bus įvertintos visos baldų zonos ir jų funkcionalumas.

Jei turite neatsakytų klausimų, abejonių ar negalite apsispręsti dėl baldų gaminimo, mes galime  jums padėti. Suteiksime profesionalią konsultaciją visais klausimais, kurie susiję su baldų gamybos procesu, parinkimu, dizainu, spalvomis. Virtuvės baldai  Daistana pristatomi ne tik Vilniuje ir Kaune, bet ir visoje Lietuvoje. Susisiekite su mumis jau dabar ir aptarkime jūsų naują virtuvės baldų projektą!

<<Atgal

Virtuves baldai Kaune ir Vilniuje - Daistana.lt