Apie Franke plautuves

DuraKleen® Plus
Lygesnis Fragranit DuraKleen® Plus yra higieniškesnis ir sudarytas iš 80 % tikro granito ir 20 % rišamosios medžiagos. Fragranit DuraKleen® Plus yra ketvirta pagal kietumą medžiaga pasaulyje po deimanto, rubin ir topazo, atspari lūžimui, dilimui, įbrėžimams bei šalčiui ir karščiui iki 280° C. Granito milteliai dažomi 600° C temperatūroje krosnyje, todėl spalva neblunka ir lieka atspari buityje naudojamoms rūgštims, nešvarumams 
bei dėmėms. Fragranit DuraKleen® Plus sudėtyje naudojamos mažesnės granito dalelės ir rišamoji medžiaga sukuria lygesnį ir higieniškesnį paviršių.  

Granitinės plautuvės parduodamos be skylių maišytuvams bei galimam ekscentriniam 
ventiliui. Taip daroma tam, kad klientas galėtų pats nuspręsti, kokią plautuvės pusę jis ruošiasi naudoti ir kokį ventilį planuoja pasirinkti. Granitinės plautuvės visada komplektuojamos su ventiliu.

Nerūdijančio plieno plautuvės. Paviršiuje nėra porų, todėl jame nesikaupia bakterijos ir jis yra lengvai valomas. Kokybiškoms plautuvėms gaminti naudojamas chromo ir nikelio plienas 18/10 (18 % chromo ir 10% nikelio). Nerūdijantis plienas gali būti blizgus arba matinis, taip pat gali turėti struktūrinį paviršių. Struktūrinis plieno paviršius DEKOR LEINEN yra atsparesnis įbrėžimams. 

Pavadinimas ETL, t.y jeigu paskutinė pavadinimo raidė yra L, tuomet plautuvės paviršius linijinis. Pavadinimas PMN, t.y jeigu paskutinė pavadinimo raidė yra N, tuomet plautuvės paviršius matinis (neutralus). Pavadinimas DIX arba ALH, t.y jeigu paskutinė pavadinimo raidė X arba H, tuomet plautuvės arba padėklo paviršius blizgus – poliruotas. Ventiliai yra dviejų dydžių - 3½” ir 1½”.Didesnis ventilis taip pat atlieka grubaus filtro funkciją. Jis patogus tuo, kad jo viršutinė dalis yra išimama ir turi lėkštutės formą. Ypač patogus ekscentrinis vandens išleidimo ventilis, leidžiantis plautuvę užkimšti arba atkimšti pasukant rankenėlę viršutinėje plokštumoje. Naudojant tokį ventilį nereikia kišti rankų į ne visuomet švarų ar karštą vandenį. Integruojamas ventilis naudojamas naujausiuose Franke modeliuose. Šis ventilis būna jau įspaustas plautuvėje gamybos metu, jame nėra papildomų įprastų griovelių, kuriuose kaupiasi nešvarumai, todėl jis yra higieniškesnis ir lengviau valomas.

Maišytuvai. Prieš montuojant maišytuvą būtina kruopščiai išplauti vamzdyną, kad jame neliktų rūdžių ir suvirinimo liekanų, įvairių gumų ar tarpinių liekanų bei kitų šiukšlių, galinčių patekti į maišytuvą. Jeigu vamzdynuose esantys nešvarumai pateks į maišytuvą, jie gali pažeisti tarpines arba kitaip sugadinti maišytuvą. Siekiant užtikrinti, kad nešvarumai nepatektų į maišytuvą, vamzdyne turi būti įrengtas grubaus vandens valymo filtras. Chromuotas ar granitu padengtas paviršius reaguoja su valymo priemonėmis, skirtomis valyti kalkes, ir priemonėmis, kurių sudėtyje yra rūgščių ir abrazyvinių (kietų, braižančių) dalelių. Negalima naudoti tų valymo priemonių, ant kurių pakuotės įspėjama, kad jos netinka chromuotiems paviršiams. Valyti su vandeniu ir muilu. 
Visai produkcijai Franke suteikia 2 m. garantijà.

 

<<Atgal