Kokią furnitūrą rinktis?

Čia kaip taisyklė galioja: senai dirbančių ir turinčių vardą firmų brangesnė furnitūra yra žymiai patikimesnė, tvirtesnė, nei paplitusi Lietuvoje trečiųjų šalių (dažniausiai Kinijoje) gaminta.

Pigi furnitūra labai gerai tinka, kai reikia pagaminti nebrangų baldą, su ribota pilnavertiško tarnavimo trukme. Norint turėti gerą daiktą, reikia atitinkamai už jį ir išleisti.

Kokios firmos lankstai, stalčių kreipiančiosios, kokio tipo pasirinkti, turėtų patarti baldų gamintojas. Galiu pasakyti tik tiek, jei tai rimtos , senai dirbančios ir investuojančios į inovacijas, kovojančios už savo gaminių kokybę firmos - jų produkcija Jūsų neapvils. Dažniausiai tai Vokietijoje, Italijoje esančios gamyklos. Tačiau kai nusprendžiama pataupyti, galima rinktis ir iš Lenkijos ar Kinijos atvežtus produktus.

Bet ir geriausią produktą neteisingai ar netiksliai sumontavus (taip dažniausiai nutinka dirbant namų sąlygomis, neturint gerų įrengimų, ar kas dar blogiau - liaudiškai tariant „iš rankos“), galima žymiai sutrumpinti jo eksploatavimo laiką.

<<Atgal