Patarimai planuojantiems įsigyti virtuvės baldus

Prieš pradedant virtuvės apdailos arba remonto darbus, pagalvokit, kaip atrodys Jūsų baldai. Geriausia virtuvės patalpos remontą pradėti nuo baldų projekto! Tai padės išvengti tokių klaidų, kaip ne vietoje sumontuotos rozetės, ne ten išvesti vandentiekio vamzdžiai, priešingoje, nei garų surinkėjas kambario pusėje esanti ventiliacijos anga, geriausiai matomoje vietoje - dujų skaitiklis...

Žinoma, kartais galima dalinai susidoroti su tokiomis problemomis, bet dažniausiai tai tik pusėtino lygio sprendimai - pasekmių šalinimas.

Projektuojant, nurodomos vietos kur išvesti ortakį, kanalizaciją, vandentiekį, elektrą ir kt. Taip užtikrinama, kad prieš montuojant baldus, nereiks vėl kreiptis į statybininkus, iš naujo tiesti laidus ar kloti vamzdžius. O tai jūsų sutaupytas laikas, pinigai ir nervai.

Nepagailėkite laiko rinkdamiesi buitinę techniką. Stenkitės, kad jos dizainas, arba bent spalva derėtų su virtuvės baldais. Ar technika atitinka jūsų lūkesčius, geriausiai sužinosite iš buitinės technikos salono konsultantų.

Plautuvė virtuvėje - pagrindinė ašis apie kurią sukasi kiekviena šeimininkė. Todėl verta nepagailėti laiko ir lėšų tinkamam variantui pasirinkti. Plautuvė turi būti pakankamai gili. Pamąstykite kas labiau prie širdies: plieninė ar akmens masės plautuvė. Jei pasirinksite plieninę, atkreipkite dėmesį į skardos storį.

Buitinė technika, plautuvė, spintelės turi būti išdėstyti taip, kad "viskas būtų po ranka. Spintelėse reikėtų numatyti kuo daugiau stalčių ar metalinių krepšių (patartina ne dalinai, bet pilnai ištraukiamus). Taip ne tik matysite visą spintelės turinį, bet lengvai pasieksite bet kurioje spintelės vietoje padėtą daiktą.

Darbo zonas patartina apšviesti šviesos šaltiniais ( geriausias darbo vietos apšvietimas gaunamas šviestuvus tvirtinant po pakabinamomis spintelėmis). Šiuo metu labai platus šviestuvų pasirinkimas, ir tik žiūrint kokį efektą norite pasiekti, nulems ar tai bus liuminiscensiniai (dienos šviesos), halogeninai ar pingantys ir vis labiau populiarėjantys puslaidininkiniai (LED) šviestuvai.

Geras baldų bei visos virtuvės įrangos suplanavimas padės jums nepavargti, pajausti tikrą maisto gaminimo malonumą.

<<Atgal