Apie savaiminį orkaitės išvalymą

Savaiminis išvalymas - pirolizė
Ar jūs - vienas iš daugelio tų, kurie mano, kad orkaitės valymas yra vienas labiausiai varginančių ir nuobodžiausių darbų virtuvėje? Tada investuokite į savaime pirolizės būdu išsivalančią orkaitę. Orkaitė bus išvalyta greitai ir paprastai - be orkaitės valymo ar kitų cheminių priemonių. Orkaitė pati išsivalo pirolizės būdu, t.y., orkaitę įkaitinus iki 480oC visi nešvarumai ir riebalai sudega. Lieka tik šiek tiek pelenų, kuriuos paprasta nušluostyti. Yra 3 valymo lygiai, kurie pasirenkami pagal orkaitės užterštumą.
Pirolizės valymo būdu išvalomas visas orkaitės vidus. Jūs netgi galite viduje palikti pirolizei atsparias kepimo skardas, kad ir jos būtų išvalytos. Pirolizė ne tik veiksminga, bet ir ekologiška Jums nereikia naudoti kenksmingų chemikalų, o vienintelės sąnaudos - šiek tiek elektros energijos*.
*2,5-4,7 kwh vienam valymui.

Valymo sistema EcoClean yra geriausia valymo sistema po pirolizės. Orkaitės viršutinė, šoninės ir apatinės sienelės yra padengtos nauja ir labai veiksminga medžiaga su akytomis, mikroskopiškai mažomis keramikos dalelėmis. Ši labai veiksminga keraminė danga pašalina riebalų dėmes, panaudodama deguonį ir šilumą. Daugumoje orkaičių, į kurių standartinę komplektaciją neįeina EcoClean šią sistemą galima įdiegti papildomai.

<<Atgal