Apie stacionarias virykles

Elektra ar dujos - kaip Jums labiau patinka
Naujosios stacionarios viryklės rūpinasi gomurio džiaugsmais ir suteikia malonumą akims virtuvėje. Jų dizainas pratęsia sėkmingą įmontuojamųjų orkaičių liniją: klasikinis aiškus priekinės dalies apipavidalinimas, plienas arba balta spalva, patogus valdymo skydelis. Pagal prietaisų savybes galite pasirinkti:

  • elektrinė stacionarioji viryklė: elektrinė orkaitė su elektrine kaitlente;
  • kombinuota dujinė stacionarioji viryklė: elektrinė orkaitė su dujine katlente.

Kiekvieno šio derinio atveju galite papildomai pasirinkti daug praktiškų, patogių, pažangių funkcijų kad ir kokį modelį nuspręstumėte įsigyti. Tokią techniką, kuri patobulina ir labai palengvina virimą ir kepimą.

Kepkite ir virkite naudodami elektrą
Naujųjų stacionariųjų viryklių elektrinės orkaitės - tikri maisto ruošos meistrai. Čia tiek įvairių gaminimo galimybių naudojant įvairius kaitinimo būdus. XXL dydžio orkaitė (iki 62 L talpos) talpina "rimtą" patiekalą, o jam iškepus, pati pasirūpina savo švara - ne veltui įdiegta moderni išsivalymo technologija. Malonu, kai iš Jūsų atima varganą šveitimo darbą.

Virkite naudodami elektrą 
Naujųjų stacionariųjų viryklių stiklo keraminės kaitlentės garantuoja didžiausią virimo patogumą. Ant keturių kaitinimo zonų patogiai išsidėsto įvairaus dydžio puodai ir net dideli ovalios formos indai. Specialus laukelis informuoja apie dar esančią likutinę tam tikros kaitvietės šilumą. Stiklo keramikos paviršiaus valymas - išties juokų darbas.

Virkite naudodami dujas 
Profesionalai renkasi dujas , nes naudojant šį gamtinį ekonomišką energijos šaltinį labai greit užverdama, tiksliai valdoma temperatūra, išjungus iš karto nelieka likutinės šilumos. Saugumas yra labai svarbus, naujųjų viryklių dujinės kaitlentės yra su degikliais, kuriuose įdiegta termoelektrinė degimo apsauga. Kaitlentės viršus pagamintas iš nerūdijančio plieno arba padengtas emaliu, arba stiklo keraminis. Visi variantai su nuimamomis lengvai valomomis grotelėmis iš plieno ar ketaus.

<<Atgal