Priklausomos kaitlentės

Tokios kaitlentės valdomos rankenėlėmis, esančiomis orkaitės prietaisų skydelyje.

Nepriklausomos kaitlentės

Tokias kaitlentes galima montuoti atskirai nuo orkaitės, nes jų valdymo rankenėlės arba jutikliai išdėstyti pačios kaitlentės viršuje.

Domino

Modulinis derinimo būdas – universalūs sprendimai. Suderinus priekinio rėmelio dizainą, vienas šalia kito galima įleisti į stalviršį kiek norima atskirų <<Domino>> elementų. Galima juos derinti ir su plačiomis tokio paties priekinio profilio kaitlentėmis. Susiplanuoti patogią virtuvę pagal asmeninius poreikius yra daug galimybių.

Automatinis virimo indo atpažinimas

Dar vienas įnašas saugumui padidinti. Ši automatika iškart pajaučia, jei indą padedate ant virimo zonos ir išjungia zoną nuėmus indą. Be to, galia visada reguliuojama elektroniškai, kad atitiktų indo dydį. Tai itin taupo energiją, nes įkaitinamas tik tas paviršius, kuris iš tikrųjų naudojamas.

Kaip veikia indukcinės kaitlentės?

Kaitlentėje vietoj šilumos spiralių yra indukcinė ritė. Ritė sukuria elektromagnetinį lauką, liesdamasi su virimo ar kepimo indu*. Kol indas yra magnetiniame lauke, šiluma generuojama metale, kuris įkaitina maistą. Kai puodas nuimamas, zona pereina į budėjimo būseną ir išsijungia maždaug po minutės, jei į tą vietą nepadedamas indas. Kadangi kaitlentė dažniausiai neviršija 90 – 110 laipsnių (paprasta kaitlentė gali pasiekti kelis šimtus laipsnių), tai iš puodo iškritęs maistas ar išbėgęs skystis neprisvyla.

*Indai turi būti feromagnetiniai, t.y. magnetas turi prie jų prisitvirtinti.

error: Turinys saugomas!